Vítejte na nabídce na ubytování Balaton. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Maďarsku bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Balaton může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Ubytování hotely a apartmány Balaton Tapolca


Ubytování Krisztián Vendégház

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 64 %
Krisztián Vendégház se nachází ve městě Tapolca, 5 minut chůze od jeskynního jezera, kde můžete jako hosté penzionu uplatnit zvýhodněné vstupné. Jedná se o ubytování s možností
Zobrazit detail
 

Ubytování Boszorkány Tanya Étterem És Panzió

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 82 %
Boszorkány Tanya Étterem És Panzió se nachází 1300 metrů od jezerní jeskyně Tapolca a svým hostům nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma a restauraci s nabídkou pokrmů maďarské kuchyně.
Zobrazit detail
 

Ubytování Malomtó Vendégház

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 77 %
Malomtó Vendégház nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci a možnost ubytování se zvířecími mazlíčky v Tapolce, 400 metrů od jezerní jeskyně Tapolca. Na místě je soukromé parkoviště.
Zobrazit detail
 

Ubytování Hunguest Hotel Pelion

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 66 %
Hunguest Hotel Pelion leží v centru města Tapolca, s přímým napojením na slavný jeskynní systém ideální pro léčbu vážných onemocnění dýchacích cest. Hosté hotelu Pelion se
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Balaton