Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Maďarsku v Happy Camp mobile homes in BalatonTourist Füred Camping & Bungalows Balatonfüred. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Maďarsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Balaton může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Happy Camp mobile homes in BalatonTourist Füred Camping & Bungalows Balatonfüred rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Balatonu dole na stránce.


Průměrné hodnocení 71 %

Happy Camp mobile homes in BalatonTourist Füred Camping & Bungalows

Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Szechenyi utca 24., Maďarsko

Sdílejte ubytování              

Happy Camp mobile homes in BalatonTourist Füred Camping & Bungalows se nachází přímo u jezera Balaton, ve městě Balatonfüred a nabízí bezplatný venkovní bazén a restauraci. Wi-Fi připojení je k dispozici ve společných prostorách za příplatek. Mobilní domy mají kuchyňský kout s lednicí a nádobím. Ve vlastní koupelně je sprcha. K dispozici je také gril a venkovní posezení. V Happy Camp mobile homes in BalatonTourist Füred Camping & Bungalows najdete bar, snack bar a minimarket. Využívat lze hernu. Na místě je neplacené parkoviště. Kulatý kotel se nachází 400 metrů od hotelu. Vlakové nádraží Balatonfüred je vzdálené 1 km a do centra města je to 1,5 km. Ve vzdálenosti 700 metrů najdete aquapark. Obec Tihany je 6 km daleko.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Happy Camp mobile homes in BalatonTourist Füred Camping & Bungalows Balatonfüred