Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Maďarsku v Aqua Camp Mobilházak - Park Kemping Vonyarcvashegy. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Maďarsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Balaton může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Aqua Camp Mobilházak - Park Kemping Vonyarcvashegy rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Balatonu dole na stránce.


Průměrné hodnocení 68 %

Aqua Camp Mobilházak - Park Kemping Vonyarcvashegy

Vonyarcvashegy
8314 Vonyarcvashegy, Szent Mihály domb, Maďarsko

Sdílejte ubytování              

Park Kemping Vonyarcvashegy se nachází u pláže v rezortu Vonyarcvashegy. Je obklopen zelení a nabízí mobilní domy s vlastní koupelnou a kuchyní. U ubytování lze parkovat zdarma. Všechny mobilní domy mají také zahradní nábytek a gril. Za příplatek je k dispozici i klimatizace. Na místě najdete také restauraci a dětské hřiště. Park Kemping vám může zapůjčit i jízdní kola a vybavení k rybaření a vodáctví. Vlakové nádraží v obci Vonyarcvashegy je vzdálené 2 km. Město Keszthely je 8 km daleko a do známého města Hévíz s termálními lázněmi dojedete autem do 15 minut.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Aqua Camp Mobilházak - Park Kemping Vonyarcvashegy