Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Maďarsku v Pannon Egyetem - Központi Kollégium Veszprém. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Maďarsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Balaton může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Pannon Egyetem - Központi Kollégium Veszprém rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Balatonu dole na stránce.


Průměrné hodnocení 82 %

Pannon Egyetem - Központi Kollégium

Veszprém
8200 Veszprém, Egyetem utca 12., Maďarsko

Sdílejte ubytování              

Hotel Pannon Egyetem - Központi Kollégium se nachází ve městě Veszprém, 5 minut chůze od centra, a nabízí funkčně zařízené pokoje s pracovním stolem a bezplatným Wi-Fi připojením. Hosté mají k dispozici společnou kuchyň a obývací pokoj. Součástí hotelu je kuřárna, prádelna i fitness centrum. K hotelu Pannon Egyetem patří zahrada s grilem, který mohou hosté také využívat. Nechybí ani snack bar, kulečník a stolní tenis. Hotel je pro hosty přístupný 24 hodin denně. Soukromé parkoviště poskytuje hotel zdarma. Pouhé 3 km od hotelu lze navštívit veszprémské zoo a k místnímu hradu je to 1 km. V okruhu 50 metrů najdete obchody i restaurace.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Pannon Egyetem - Központi Kollégium Veszprém