Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Maďarsku v Amira Boutique Hotel Hévíz Wellness & Spa. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Maďarsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Balaton může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Amira Boutique Hotel Hévíz Wellness & Spa rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Balatonu dole na stránce.


Průměrné hodnocení 82 %

Amira Boutique Hotel Hévíz Wellness & Spa

Hévíz
8380 Hévíz, Dr. Babócsay u. 43, Maďarsko

Sdílejte ubytování              

Amira Boutique Hotel Hévíz Wellness & Spa se nachází v klidném prostředí a nabízí venkovní bazén, orientální perličkovou koupel, parní lázeň, saunu a aromatické a solné kabiny. Hlavní vchod do termálního jezera je vzdálen 1,3 km. Všechny pokoje jsou klimatizované a nabízejí internet zdarma. Chutná maďarská a mezinárodní kuchyně se podává v restauraci hotelu Amira Boutique. Na místě můžete parkovat zdarma.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Amira Boutique Hotel Hévíz Wellness & Spa