Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Maďarsku v Lajos Fedett Medencés Apartmanház Szántód. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Maďarsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Balaton může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Lajos Fedett Medencés Apartmanház Szántód rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Balatonu dole na stránce.


Průměrné hodnocení 86 %

Lajos Fedett Medencés Apartmanház

Szántód
8622 Szántód, Rege ut 31-32, Maďarsko

Sdílejte ubytování              

Lajos Fedett Medencés Apartmanház se nachází v obci Szántód, 200 metrů od pláže jezera Balaton. Má sezónní venkovní bazén a bezplatné uzavřené parkoviště. Wi-Fi připojení je k dispozici zdarma. Apartmány s možností vlastního stravování mají terasu s grilem a kompletně vybavenou kuchyň. Nejbližší restaurace je vzdálena 200 metrů a obchody se nachází v okruhu 500 metrů. Lajos Fedett leží 200 metrů od autobusového nádraží a 500 metrů od vlakového nádraží Szántód. K dispozici je také bezplatná kyvadlová doprava z železničních stanic Szántód, Balatonföldvár nebo Zamárdi.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Lajos Fedett Medencés Apartmanház Szántód