Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Maďarsku v Kocsi Csárda Galopp Lovas Üdülőfalu Zamárdi. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Maďarsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Balaton může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Kocsi Csárda Galopp Lovas Üdülőfalu Zamárdi rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Balatonu dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Kocsi Csárda Galopp Lovas Üdülőfalu

Zamárdi
8621 Zamárdi, Siófoki út, Maďarsko

Sdílejte ubytování              

Prázdninová vesnička Kocsi Csárda Galopp Lovas Üdülőfalu se nachází v Zamárdi na jižním břehu Balatonu. Nabízí 12 chalup podél vinoucí se uličky. Každá chalupa má obývací pokoj, 2 ložnice, sprchu, samostatnou toaletu a kuchyňský kout s plynovým sporákem. Ke každé chatě patří zahrada a zastřešené stání pro auto. Na dvoře u každé chaty je stáj, takže si můžete dovézt vlastního koně nebo si koně pronajmout v Kocsi Csárda a během pobytu se účastnit jezdeckých programů. V prázdninové vesničce je restaurace podávající originální jídla maďarské kuchyně a vynikající vína za doprovodu cikánské hudby. V areálu je i trh ve středověkém stylu. V malebné župě Somogy a okolo jezera je spousta jezdeckých stezek. K dispozici jsou i lekce jízdy na koni. Jen 4 minuty pěšky od ubytování je adventure park Zamárdi. V prázdninové vesničce Kocsi Csárda Galopp Lovas Üdülőfalu se můžete těšit na různé programy, např. folklórní a tématické večery a výstavy koní. Chalupy stojí 100 metrů od vlakového nádraží Zamárdi Felső.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Kocsi Csárda Galopp Lovas Üdülőfalu Zamárdi