Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Maďarsku v Tulipan Bungalow Camping Resort Gyenesdiás. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Maďarsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Balaton může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Tulipan Bungalow Camping Resort Gyenesdiás rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Balatonu dole na stránce.


Průměrné hodnocení 91 %

Tulipan Bungalow Camping Resort

Gyenesdiás
8316 Gyenesdiás, Tulipán utca 5., Maďarsko

Sdílejte ubytování              

Tulipan Bungalow Camping Resort je vzdálený jen 200 metrů od pláží na břehu jezera Balaton, na kterých se můžete věnovat rybolovu. Nabízí ubytování v bungalovech nebo kempech, velkou zahradu s grilem, vybavení na stolní tenis, hřiště na volejbal a venkovní bazén. Kempinkový rezort se nachází ve vesničce Gyenesdiás, 200 metrů od nejbližšího obchodu s potravinami a 800 metrů od supermarketu. Recepce je otevřená 24 hodin denně a na místě je k dispozici bezplatné parkoviště. Ve vzdálenosti 1,5 km od rezortu Tulipan najdete jízdárnu a 3,5 km od objektu se rozkládá golfové hřiště. Za příplatek je k dispozici transfer z letiště Sármellék.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Tulipan Bungalow Camping Resort Gyenesdiás