Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Maďarsku v Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Maďarsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Balaton může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Balatonu dole na stránce.


Průměrné hodnocení 93 %

Anna Grand Hotel Wine & Vital

Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Gyógy Tér 1., Maďarsko

Sdílejte ubytování              

Anna Grand Hotel Wine & Vital se nachází na severním břehu jezera Balaton, 100 metrů od promenády Tagore, uprostřed historického okresu Balatonfüred. Hotel Anna Grand zajišťuje pohodlí svých hostů díky 100 různých typů a velikostí pokojů v klasicistní budově staré přes 200 let. Ve wellness centru o rozloze 1200 m2 na vás čeká bazén, vířivka Jacuzzi, finská sauna, infračervená sauna a parní lázeň. Restaurace je opravdu rájem pro gurmány - kromě jiného nabízí domácí koláče připravené podle receptů z 19. století, italskou zmrzlinu, čokoládové fondue a klasické cukrářské výrobky. Využijte bowlingové dráhy, podívejte se na nabídku velké vinotéky Vivamus a užijte si různých procedur v léčebném centru BioMed. K dispozici je rovněž garáž nabízející 150 parkovacích stání. Od roku 1824 pořádá hotel Anna Grand elegantní a světově proslulé Anenské plesy. Balatonfüred, jedno z větších měst v oblasti Balatonu, má za sebou historii dlouhou 2000 let a nejdete v něm mnoho historických památek. Dnes je to díky jeho výborné zeměpisné poloze, léčivým pramenům a skvělým vínům velmi oblíbené prázdninové letovisko.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred