Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Maďarsku v Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Maďarsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Balaton může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Balatonu dole na stránce.


Průměrné hodnocení 96 %

Hotel Silverine Lake Resort

Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Zákonyi Ferenc 4, Maďarsko

Sdílejte ubytování              

Hotel Silver Resort se nachází ve městě Balatonfüred. Nabízí restauraci s terasou s výhledem na jezero, sezónní plážový bar a wellness centrum včetně krytého bazénu a vlastního přístavu. Všechny pokoje a apartmá mají klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. V restauraci a na terase s panoramatickým výhledem na jezero Balaton a na přístav se podávají typické maďarské speciality i jídla mezinárodní kuchyně. Každé ráno je také k dispozici bohatá snídaně formou bufetu. Za příplatek se rovněž nabízí ochutnávky vín. Lázeňská část hotelu zahrnuje finskou saunu, infračervenou saunu, bazén s dětským brouzdalištěm, vířivku a mnoho dalších zařízení. Dopřát si můžete také masáže a různé kosmetické procedury. Na místě si lze rovněž pronajmout jízdní kola. Přímo před hotelem Silver Resort najdete promenádu Tagore. Malebný poloostrov Tihany je vzdálený 4 km a golfový klub Balaton 5 km.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred